Basen Hotel Łeba

Basen w Hotelu Łeba, dostępny jest również dla osób przychodzących spoza hotelu. Kompleks posiada atrakcje dla całej rodziny.

Najważniejszy jest basen pływacki, o długości 17 metrów. Po sportowym wysiłku można zregenerować się za pomocą hydromasaży i biczy wodnych - a następnie przepłynąć kilka kolejnych basenów.

Urządzenia przy głównej niecce to tylko jedna z metod na relaks po sportowej sesji na basenie. Bardzo przyjemną, zdrową i efektywną formą rekreacji są też sauny. Kompleks posiada 3 - saunę fińską, parową i na podczerwień. Wypada jeszcze wspomnieć o osobno płatnych zabiegach w strefie SPA&Wellness.

Z myślą o małych dzieciach wyodrębniono płytki brodzik, w którym woda ma ok. 30°C. Naukę pływania umożliwia mini-szkółka, z odpowiednią kadrą i wyposażeniem.

Basen w Hotelu Łeba jest czynny codziennie do 21:00 - godzina otwarcia zmienia się w zależności od dni tygodnia i miesięcy. W pełni sezonu wakacyjnego właściciele zalecają kontakt telefoniczny - liczba osób mogących jednocześnie przebywać na terenie pływalni jest ograniczona.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

W porównaniu z aquaparkami raczej niewielki, za to posiadający atrakcje dla osób w każdym wieku. Basen pływacki ma 17 metrów długości, wyposażony jest w kilka urządzeń do hydromasaży. Dla maluchów przygotowano brodzik i zajęcia w szkółce pływackiej. Do dyspozycji pozostają też 3 różne sauny. Goście z zewnątrz również mogą tu się bawić i odpoczywać.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz