Funlandia - Dmuchany Park Rozrywki Łeba

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W sezonie 2023 Park zostanie dla Was otwarty już 29 kwietnia!


Powstały w 2021 roku Dmuchany Park Rozrywki dla całej rodziny Funlandia w Łebie, to doskonałe miejsce na spędzenie rodzinnego popołudnia, szczególnie jeżeli poczujecie się znużeni kąpielami słonecznymi czy też tymi morskimi. W całym parku nie brakuje atrakcji dla całej rodziny, dzięki którym poczujecie się jak ninja! Czas więc na przedstawienie tego miejsca i pokazanie Wam, że warto odwiedzić je przy najbliższej okazji!


Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to w sumie prawie 700 m2 atrakcji!  Czeka na Was 400m2 placu zabaw pod zadaszeniem (dzięki czemu żaden deszcz nie zatrzyma zabawy) oraz potężny, jeden z najdłuższych w Polsce – 50-cio metrowy tor przeszkód na świeżym powietrzu. To najdłuższa atrakcja na miejscu, podczas której trzeba w jak najkrótszym czasie pokonać takie przeszkody jak: wielkie ścianki wspinaczkowe, długie zjeżdżalnie czy wąskie tunele. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany! Na najodważniejszych czeka nowa atrakcja -ogromna, 8-mio metrowa skocznia w motywie dżunglii.


Oprócz wspaniałej zabawy dla wszystkich, Funlandia umożliwia również zorganizowanie niezapomnianych urodzin dla Twojego dziecka. Dla szkół, biur podróży, kolonii, obozów oraz grup zorganizowanych przygotowana została specjalna, korzystna oferta, której szczegóły można poznać po kontakcie mailowym.


Co więcej, na miejscu są też dwie specjalne strefy dla dzieci, które nie skończyły jeszcze 3-go roku życia. 25m2 strefy malucha z osobnym wejściem na dmuchanym placu oraz samochodowy skakaniec połączony z basenem z kulkami. Dzięki temu zyskujemy pewność, że absolutnie każdy będzie się świetnie (i co najważniejsze — bezpiecznie) bawił podczas swojej wizyty w Dmuchanym Parku Rozrywki Funlandia.


Jeżeli zgłodniejecie lub poczujecie się spragnieni, to warto pamiętać, że na miejscu można zjeść pyszne lody naturalne, zapiekanki czy popcorn robiony na oleju kokosowym.

Rodzice natomiast chętnie wypiją ciepłą kawę lub chłodną lemoniadę, podczas wypoczynku na strefie chilloutu z leżakami. Czasami trzeba po prostu odpocząć!


Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to naprawdę idealne miejsce dla każdego, kto kocha skakać, zjeżdżać, szaleć i spędzać ciekawie czas. Takiej atrakcji na terenie Łeby jeszcze nie było! Zachęcamy was do zajrzenia na miejsce, szczególnie podczas rodzinnej wyprawy nad morze!Godziny otwarcia: w sezonie poniedziałek – niedziela: 10:00-20:00,

aktualne godziny otwarcia parku dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku

Data otwarcia: W sezonie 2023 Funlandia otwiera się już 29 kwietnia! I będzie działać weekendowo przez cały maj.

Od 8 czerwca będzie czynna codziennie, aż do zakończenia wakacji.

Cennik

Cennik: aktualny cennik dostępny jest na stronie internetowej parku www.funlandia.pl 

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja