Funlandia - Dmuchany Park Rozrywki Łeba

Powstały w 2021 roku Dmuchany Park Rozrywki dla całej rodziny Funlandia w Łebie, to doskonałe miejsce na spędzenie rodzinnego popołudnia, szczególnie jeżeli poczujecie się znużeni kąpielami słonecznymi czy też tymi morskimi. W całym parku nie brakuje atrakcji dla całej rodziny, dzięki którym poczujecie się jak ninja! Czas więc na przedstawienie tego miejsca i pokazanie Wam, że warto odwiedzić je przy najbliższej okazji!


Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to ponad 600m2 zabawy na dmuchanym placu pod zadaszeniem (dzięki czemu żaden deszcz nie zatrzyma zabawy) oraz potężne 24 i 40-metrowy tor przeszkód na świeżym powietrzu. To najtrudniejsza i najdłuższa atrakcja na miejscu, podczas której trzeba w jak najkrótszym czasie pokonać takie przeszkody jak: wielkie ścianki wspinaczkowe, długie zjeżdżalnie czy wąskie tunele. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany!


Co więcej, na miejscu są też dwie specjalne strefy dla dzieci, które nie skończyły jeszcze 3-go roku życia.

25m2 strefy malucha z osobnym wejściem na dmuchanym placu oraz samochodowy skakaniec połączony z basenem z kulkami.  Dzięki temu zyskujemy pewność, że absolutnie każdy będzie się świetnie (i co najważniejsze — bezpiecznie) bawił podczas swojej wizyty w Dmuchanym Parku Rozrywki Funlandia.


Jeżeli zgłodniejecie lub poczujecie się spragnieni, to warto pamiętać, że na miejscu można zjeść pyszne lody naturalne czy popcorn robiony na oleju kokosowym. Rodzice natomiast chętnie wypiją ciepłą kawę lub chłodną granite, podczas wypoczynku na strefie chilloutu z leżakami. Czasami trzeba po prostu odpocząć!


Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to naprawdę idealne miejsce dla każdego, kto kocha skakać, zjeżdżać, szaleć i spędzać ciekawie czas. Takiej atrakcji na terenie Łeby jeszcze nie było! Zachęcamy was do zajrzenia na miejsce, szczególnie podczas rodzinnej wyprawy nad morze!


Godziny otwarcia :poniedziałek – niedziela: 11-20:30

Lokalizacja : Łeba, hala namiotowa przy ulic Tysiąclecia 10.

email : biuro@funlandia.pl

telefon: 697733081


Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)
Dodaj komentarz