Łebskie Korty Tenisowe

Niezwykle ciekawie położone są korty tenisowe w Łebie. Leżące między Morzem Bałtyckim, a jeziorem Sarbsko na pięknej Mierzei Sarbskiej, w otoczeniu aromatycznych lasów, są jednymi z najlepiej położonych kortów w Polsce. Obok kortów tenisowych znajduje się luksusowy hotel Łeba, ośrodki wczasowe, kempingi i trasa rowerowa.

Tradycje tenisowe w Łebie sięgają początków XX wieku. W tamtych czasach, corocznie w łebskim hotelu Kurhaus (Neptun) wypoczywała zamożna grupa osób z dużych niemieckich miast, a szczególnie mieszkańcy Berlina.

Dzisiejsze korty są ceglane, czynne od początku kwietnia do pierwszych przymrozków. W godzinach 7.00 - 22.00. Istnieje również możliwość gry przy sztucznym oświetleniu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Miłośnicy tenisa ziemnego w Łebie mają do dyspozycji wyjątkowo atrakcyjnie położone obiekty. Ceglane korty leżą w lesie na Mierzei Sarbskiej, blisko jeziora oraz morza. To zapewnia nie tylko spokój przydatny do zachowania koncentracji, ale i niezwykłą atmosferę gry. Nastrój sportowej rywalizacji można podkręcić, decydując się na partię w godzinach wieczornych.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz