Loty widokowe

  • Adres Łebska
    84-360 Nowęcin-Szczenurze
  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Odwieczne marzenie ludzkości - wzbić się w przestworza i poczuć się wolnym jak ptak. Dzięki postępowi technicznemu niemal każdy może je zrealizować, w całkiem przystępnej formie lotów widokowych. Zapewniają one absolutnie fantastyczne i niezapomniane przeżycia, a przy okazji możliwość spojrzenia na świat z nowej perspektywy, z pewnego dystansu.

W bliskich okolicach Łeby urlopowicze - wyłącznie w lipcu i sierpniu - mają do wyboru przynajmniej 2 opcje w tym temacie. Pasażerów w przestworza zabierają motolotnie i ultralekki, 2-osobowy samolot “Sky Ranger”.

Wszystkie maszyny jako lądowisk używają rozległych pól przy ul. Łebskiej, pomiędzy Nowęcinem i Szczenurzem. Motolotnie zwykle czekają ok. 4 km od Łeby, natomiast samolot w pobliżu wodociągów przy Łebskiej 49. Oczywiście w obu przypadkach piloci mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i kilkoma certyfikatami potwierdzającymi ich umiejętności.

Jeśli chodzi o ceny lotów widokowych - w przypadku motolotni wszystko zależy od wybranej trasy. W ofercie są m.in. panorama Słowińskiego Parku Narodowego, Łeba na tle Bałtyku, elektrownia wiatrowa, latarnia morska Stilo czy lot o wschodzie/zachodzie słońca. Plus miejsca zaproponowane przez pasażera. W przypadku samolotu “Sky Ranger” najważniejszy jest czas przelotu i dodatek w rodzaju filmu z wycieczki.

Mini przewodnik

Oglądanie krajobrazu polskiego wybrzeża z góry, niczym ptak, po prostu musi wiązać się z niepowtarzalnymi wrażeniami. Chętni pasażerskiego wypróbowania awiacji mogą w Łebie wybrać motolotnie lub specjalny, przeznaczony dla 2 osób lekki samolocik “Sky Ranger”. Loty organizowane są wyłącznie w okresie letnich wakacji. Warto zadbać o odpowiedni aparat lub kamerę.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja