Motylarnia Władysławowo Port

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Motylarnia Port Władysławowo – wakacje nie z tej ziemi 

Najciekawsza atrakcja na PÓŁWYSPIE HELSKIM !

Planujesz spędzić kolejne wakacje nad Bałtykiem? Marzysz o niespotykanej, oryginalnej rozrywce w przystępnej cenie?

 Motylarnia Port Władysławowo jest tym, czego szukasz! Wybierz się do tego raju na ziemi, znajdującego się tuż nad polskim morzem. W naszej motylarni masz okazję na własne oczy ujrzeć egzotyczne motyle i ćmy z tropikalnych zakątków  Ziemi, zrobić im zdjęcia, a także dowiedzieć się o nich fascynujących informacji.

 Bez względu na to, czy wybierzesz się do nas z rodziną,  przyjaciółmi czy w pojedynkę – gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Motylarnia Władysławowo to rozrywka dla każdego podróżnika głodnego wrażeń. Ta atrakcja dla rodziny nad morzem zachwyci Twoich bliskich, tworząc przepiękne wspomnienia z wakacji, które pozostaną z Wami na długo. Obiekt motylarni można wynająć w celu zorganizowania sesji zdjęciowej – jest to zatem znakomita opcja dla nowożeńców czy solenizantów, którzy pragną uwiecznić ten magiczny moment na zawsze! Oprócz tego, motylarnia oferuje bezpłatnego  przewodnika, który z przyjemnością przeprowadzi lekcję dla wycieczki klasowej czy kolonijnej.

  • Jest to największa motylarnia w Polsce, mieszcząca dziesiątki gatunków egzotycznych motyli i tropikalnej roślinności. Masz okazję ujrzeć te przepiękne owady na własne oczy, a także ugościć ja na swoich ramionach, czy nawet na głowie!

  • Możliwość zorganizowania lekcji  edukacyjnej sprawia, że nasza motylarnia to genialna atrakcja dla dzieci we Władysławowie.

  • Wynajmij obiekt dla przeprowadzenia prywatnej sesji fotograficznej, aby uwiecznić najważniejsze momenty Twojego życia na tle niczym z magicznej krainy!

  • Motylarnia Władysławowo to atrakcja niezależna od pogody – u nas zawsze panuje ciepły, tropikalny klimat!

Jeżeli zatem interesują Cię oryginalne atrakcje na Półwyspie Helskim, gorąco zapraszamy do motylarni Władysławowo! Gwarantujemy niezapomnianą rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek. 

Na oficjalnej stronie motylarni (pod adresem: https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/) poznasz najważniejsze informacje, oraz ceny usług. 

Motylarnia Port Władysławowo co roku przyciąga mnóstwo turystów – będziemy szczęśliwi, jeśli w następne wakacje ugościmy także Ciebie!


MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

UL: Portowa 22

84-120 Władysławowo

Tel: 574 859 264

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=TCAY61OYQlICennik

Jesteśmy otwarci
od 18 czerwca do 31 sierpnia
od 10:00 do 20:00
7 dni w tygodniu! 

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja