Oceanarium Aquarium Live

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Oceanarium Aquarium Live to prywatna inicjatywa miejscowych pasjonatów nurkowania i miłośników przyrody. Placówka działa od 2002 roku i powoli, acz sukcesywnie jest rozwijana.

W oceanarium w Łebie można podziwiać zarówno morskie, jak też słodkowodne gatunki ryb oraz innych wodnych stworzeń. Pochodzą z różnych stron świata, w tym tak odległych jak Afryka, wschodnia Azja i Ameryka Południowa. Są wśród nich m.in. rekiny żarłacze, skrzydlice, krewetki, koralowce, murena, wężogłowy, czy też arowany i pirakuku. Zwierzęta w akwariach mają zapewnione warunki zgodne z przyjętymi zasadami hodowania poszczególnych gatunków w niewoli.

W programie zwiedzania oceanarium dla grup zorganizowanych znajdują się ścieżka edukacyjna "Mieszkańcy mórz i oceanów" oraz spotkania z płetwonurkami, kapitanami statków, prelekcje oraz pokazy filmów i zdjęć z podwodnych wypraw.

Mini przewodnik

Utworzona własnymi siłami przez miłośników przyrody i amatorów nurkowania kameralna wystawa. Dzięki nim turyści mogą podziwiać wiele egzotycznych, zarówno słodkowodnych jak i morskich gatunków, które naturalnie żyją w odległych krańcach globu. Przy okazji gospodarze prowadzą akcję uświadamiającą o tym, jak traktuje się delfiny i inne inteligentne ssaki.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja