Park linowy Tarzan Park

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Z definicji wizyta w parku linowym oznacza próbę sprawności, pomysłowości i odwagi. A jednocześnie jest bogatym źródłem adrenaliny i świetnej zabawy, zarówno dla dorosłych i młodzieży, jak też dzieci - również maluszków.

Tarzan Park w Łebie przygotował dla swoich gości 4 trasy, które razem dają 58 wymyślnych przeszkód do pokonania. Oczywiście niektóre wyzwania - siatki, belki, kładki, mosty, tyrolki, skoki (typowo w stylu Tarzana) itp. - się powtarzają, jednak ich konkretne położenie, specyfikacja i poziom trudności wyzwania czynią z nich unikalne stacje.

Najdłuższa w parku jest trasa niebieska (180 m) z 16 przeszkodami, przeznaczona dla zaawansowanych w temacie “małpich gajów” gości. Podobną charakterystyką w tym względzie wykazuje się ścieżka czerwona: 160 m długości, 18 stacji. Liczby opisujące trasę żółtą wyglądają podobnie (150 m, 15 przeszkód),ale ta przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej - raczej w przedziale podstawówka-gimnazjum. Dla najmniejszych dzieci przewidziany jest wariant zielony, składający się z 9 etapów na 70 metrach.

Park linowy Tarzan w Łebie działa zazwyczaj od weekendu majowego do końca sierpnia.

Mini przewodnik

Park rozrywki o sportowym zacięciu, przeznaczony nie tylko dla naśladowców Tarzana - postaci wymyślonej przez E.R. Burrroughsa. W łebskim Tarzan Parku przygotowano 4 trasy pełne przeszkód i ciekawych wyzwań sprawnościowych. Każda ścieżka różni się długością i poziomem trudności, co jednoznacznie determinuje grupę odbiorców, której konkretna trasa jest dedykowana.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja