Power Park - karting i quady

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jeden z kilku w Łebie rozbudowanych parków rozrywki, proponujący tak małym jak i dużym gościom bogaty zestaw atrakcji. Gdyby szukać wspólnego mianownika dla gier i zabaw Power Parku, byłaby to najpewniej adrenalina.

Część motoryzacyjna wyraźnie dominuje nad resztą. Centralnym punktem “Parku Mocy” jest nowoczesny i bezpieczny tor kartingowy. Posiada on system pomiaru czasu (umożliwiający organizację sportowych wyścigów),kompletne oświetlenie, flagowy system ostrzegawczy, zabezpieczone taśmami bandy z opon i bloków polietylenowych rur, system oświetlenia oraz wydzieloną strefę szkolenia z zasad bezpieczeństwa. Jest również możliwość zdalnego zatrzymania maszyn, a dla widzów - mostki i trybuna.

Główną część szerokiego na 4-8 metrów toru można przygotować w kilku wariantach. Najdłuższa z nich liczy 550 metrów, możliwe jest wydzielenie osobnych, bezkolizyjnych torów dla dorosłych i dzieci. Dla całkiem małych kierowców przygotowano odosobniony, 25-metrowy mini tor. Mogą na nim jeździć maksymalnie 2 samochodziki elektryczne. Natomiast park dużych maszyn tworzą łącznie 24 różnego typu karty. Najmocniejsze pojazdy rozwijają prędkość ok. 65 km/h, a to dzięki 6,5-konnym jednostkom o pojemności 200 cm³.

Nie wszyscy lubią zapach gumy na asfalcie, a preferują jazdę w terenie. Power Park posiada dwa tory off-roadowe, przygotowane specjalnie dla quadów, buggy i motocrossów. Pierwszy przeznaczony jest dla młodych rajdowców na mini-quadach (2 warianty: 40 i 200 m). Dorośli, posiadający już prawo jazdy, mogą się wyszaleć na ciekawie ukształtowanej pętli o długości 600 metrów.

Power Park zazwyczaj czynny jest w okresie od maja do września. Rzecz jasna najdłużej pracuje w pełni letniego sezonu wakacyjnego. Placówka organizuje również wszelkiego typu obozy, imprezy integracyjne i okolicznościowe - uczestnicy takich wydarzeń mogą liczyć na kilka dodatkowych możliwości, jak malowanie samochodów czy kurs poszukiwania skarbów wykrywaczem metali.

Mini przewodnik

Mały raj dla miłośników sportów motorowych w krańcowo różnych odmianach. Amatorzy adrenaliny wędzonej w spalinach mogą wybrać się na nowoczesny i bezpieczny tor kartingowy (kilkuwarstwowe bandy, oświetlenie, szeroka nawierzchnia) albo tor off-roadowy, przeznaczony dla quadów, motocykli crossowych i buggy. Oba obiekty mają wersje mini dla małych kierowców.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja