Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park to centrum zabawy - z pewną szczyptą edukacji - przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, zbudowane na rozległym terenie o powierzchni 20 hektarów. Wprawdzie park powstał przede wszystkim z myślą o dzieciach, to i dojrzali goście mogą się znakomicie bawić.

Głównymi bohaterami Łeba Parku są prehistoryczne gady i inne stworzenia - a konkretniej bardzo realistyczne, pełne detali modele wykonane w skali 1:1. Oczywiście każdej bestii czy scence rodzajowej towarzyszy tabliczka z podstawowymi informacjami o dinozaurach, mamutach, ludziach pierwotnych itd. Mali odkrywcy i ich duzi opiekunowie mogą poszerzyć swoją wiedzę także przy okazji wizyty w mini-zoo, galerii minerałów i skamielin czy Dino Kinie, w którym wyświetlany jest film dokumentalny “Wędrówki z dinozaurami”.

Na tym nie kończy się oferta Łeba Parku. Można sprawdzić się w płukaniu złota, strzelaniu z wiatrówki lub łuku, łowić ryby (tylko z własną wędką)... Aktywnemu spędzaniu czasu w bądź co bądź niezwykłej scenerii służą 18-dołkowe pole do minigolfa, plac zabaw dla dzieci oraz park linowy Małpi Gaj. Możliwości jest zresztą dużo więcej.

Trzeba wspomnieć że część atrakcji może wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty. W tej grupie znajdują bądź znajdowały się m.in. Zamek Strachu, animacje i gry terenowe (z motywem przewodnim w rodzaju piratów czy Dzikiego Zachodu),Kino 7D, przejazdy stylizowanymi kolejkami czy Bajlandia.

Łeba Park tradycyjnie otwiera swoje podwoje pod koniec kwietnia. Zamknięcie sezonu następuje w pierwszych dniach października.

Mini przewodnik

20 hektarów czystej radości z własnej ciekawości świata gier i zabaw, wzbogaconej subtelnym dodatkiem dydaktyki. Niekwestionowanymi gwiazdami Łeba Parku są starannie wykonane modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Figury odpowiadają rozmiarami rzeczywistym pierwowzorom. Do tego bogaty wachlarz zróżnicowanych rozrywek dla dzieci i dorosłych.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja