Stadnina Koni Maciukiewicz

Stadnina Koni Maciukiewicz to jeden z ośrodków jeździeckich funkcjonujących w sąsiadującym bezpośrednio z Łebą Nowęcinie. W stadninie przebywa na stałe ok. 35 zwierząt różnej maści, charakteru i rasy: do wyboru są m.in. konie małopolskie, wielkopolskie i szlachetnej półkrwi.

W ofercie znajdują się właściwie wszelkie sposoby zwiększania umiejętności i poprawiania technik jeździeckich: oprowadzanie, kółka na lonży, ujeżdżanie na zadaszonym maneżu, wyprawy w teren (np. wokół jeziora Sarbsko, nad samo morze lub przez Słowiński Park Narodowy), treningi skoków przez przeszkody itp. Kadra instruktorska może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem - Stadnina Koni Maciukiewicz powstała w 1992 roku.

Ośrodek organizuje również ciekawe imprezy - od integracyjnych ognisk, przez kuligi i skiring (jazda na nartach za zaprzęgiem lub samym koniem), aż po zawody sportowe i tradycyjne święta jeźdźców Hubertusy. Możliwe jest również wynajęcie eleganckiej bryczki.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ośrodek jeździecki, dysponujący na co dzień ok. 35 końmi różnych ras - głównie wielkopolskiej, małopolskiej i półkrwi szlachetnej. O dobór właściwego wierzchowca do warunków fizycznych, umiejętności i indywidualnych preferencji jeźdźca zadbają instruktorzy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Można zorganizować także kulig, skiring czy przejażdżkę bryczką.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz