Stadnina Koni Maciukiewicz

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Stadnina Koni Maciukiewicz to jeden z ośrodków jeździeckich funkcjonujących w sąsiadującym bezpośrednio z Łebą Nowęcinie. W stadninie przebywa na stałe ok. 35 zwierząt różnej maści, charakteru i rasy: do wyboru są m.in. konie małopolskie, wielkopolskie i szlachetnej półkrwi.

W ofercie znajdują się właściwie wszelkie sposoby zwiększania umiejętności i poprawiania technik jeździeckich: oprowadzanie, kółka na lonży, ujeżdżanie na zadaszonym maneżu, wyprawy w teren (np. wokół jeziora Sarbsko, nad samo morze lub przez Słowiński Park Narodowy),treningi skoków przez przeszkody itp. Kadra instruktorska może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem - Stadnina Koni Maciukiewicz powstała w 1992 roku.

Ośrodek organizuje również ciekawe imprezy - od integracyjnych ognisk, przez kuligi i skiring (jazda na nartach za zaprzęgiem lub samym koniem),aż po zawody sportowe i tradycyjne święta jeźdźców Hubertusy. Możliwe jest również wynajęcie eleganckiej bryczki.

Mini przewodnik

Ośrodek jeździecki, dysponujący na co dzień ok. 35 końmi różnych ras - głównie wielkopolskiej, małopolskiej i półkrwi szlachetnej. O dobór właściwego wierzchowca do warunków fizycznych, umiejętności i indywidualnych preferencji jeźdźca zadbają instruktorzy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Można zorganizować także kulig, skiring czy przejażdżkę bryczką.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja