Szkolne obiekty sportowe

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wprawdzie formalnym właścicielem 4 różnych obiektów przy ul. Tysiąclecia w Łebie jest miasto, to najwięcej korzyści z ich powstania czerpią uczniowie pobliskiej szkoły podstawowej. Oni też mają pierwszeństwo w korzystaniu z nich - dlatego też przed skrzyknięciem znajomych lepiej zerknąć w dostępny w internecie kalendarz rezerwacji.

W czasie letnich wakacji lekcje wychowania fizycznego nie będą przeszkodą w aktywnym spędzaniu czasu na przyszkolnych obiektach. Najwięcej opcji oferuje nowoczesny Orlik, wyposażony w szatnie i zaplecze sanitarne. Posiada boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą o wymiarach 60×30 metrów oraz boisko do koszykówki i piłki ręcznej. Ten plac można przygotować również pod siatkówkę i tenis.

Po sąsiedzku położone jest kryte rolkowisko o powierzchni ok. 600 metrów kwadratowych. Zgodnie ze ściśle określonymi w regulaminie zasadami, może tutaj jeździć od 50 osób naraz. Zimą obiekt przekształcany jest we funkcjonujące według zbliżonych reguł lodowisko. W tym przypadku za możliwość aktywnego spędzenia czasu trzeba będzie już uiścić pewną opłatę.

Na terenie samej szkoły znajduje się hala sportowo-widowiskowa. Jej głównym atutem jest wielofunkcyjność - od najpopularniejszych gier zespołowych po tenis stołowy czy sporty walki. Główna płyta to prostokąt wielkości 45×24 metry. Hala posiada trybuny dla maksymalnie 820 widzów, szatniami, sanitariatami i wydzieloną salę rehabilitacji. Kompleks uzupełnia sala gimnastyczna z pełnym oprzyrządowaniem, o wymiarach 18×9 m.

Mini przewodnik

Miejski kompleks sportowy, na którym uczniowie pobliskiej szkoły cieszą się uprzywilejowaną pozycją. Inni miłośnicy aktywnego wypoczynku również mogą korzystać z możliwości, jakie stwarza zespół 4 zróżnicowanych obiektów. Orlik w Łebie składa się z boisk wielofunkcyjnych oraz krytego rolkowiska - zimą zmienianego w lodowisko. Blisko nich działa hala sportowa.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja