Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Łeby do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Łeby, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Łebie na pewno potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 30.11.2015 14:34

Ten program recepcyjny bardzo nam odpowiada. Korzystamy z niego już pewien czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najkorzystniejszych programów. Jest prosty w obsłudze, darmowy, ma dożo praktycznych funkcji i opcję rezerwacji online, z której też zdecydowaliśmy się korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 14:36

Mamy okazję z niego korzystać od dłuższego czasu i sprawdza się bardzo dobrze. To dobrze dopracowany program, prosty w obsłudze, z przejrzystymi warunkami użytkowania i bezpłatny! Bardzo usprawnia nam zarządzanie.

Dodaj komentarz